ISSN UA BR

ISSN

«Конструктивна географія та раціональне викорисьання природних ресурсів»є журналом відкритого доступу. Ініціатива відкритого доступу спрямована на вільне та безкоштовне поширення наукових знань, яке сприяє прискореному розвитку науки.

Всі опубліковані у журналі «Конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів» статті, розміщені на його сайті, їх можна вільно читати, завантажувати, копіювати, поширювати, роздруковувати, шукати та робити посилання на повні тексти статей чи використовувати їх з будь-якою іншою законною метою, не питаючи попереднього дозволу видавця або автора. Автори можуть розміщувати PDF-файли своїх опублікованих статей (у редакційному форматі) на особистих або інституційних веб-сайтах. Проте, будь-яке відтворення чи передрук статей здійснюється тільки з дозволу редакції журналу.

Цитати, малюнки та таблиці зі статей наводяться лише за умови коректного посилання на журнал (автор, назва статті, назва журналу, рік випуску, номер, сторінка, номер малюнка чи таблиці, ідентифікатор, за наявності, статті). Повнотекстовий доступ до наукових статей всіх номерів представлено на офіційному сайті журналу у розділі Архів.

Всі матеріали відповідають правилам комітету з етики у публікаціях Committee on Publication Ethics (COPE) https://publicationethics.org/about/our-organisation


banner_blazon