ISSN UA BR

ISSN

Редакційна колегія журналу «Конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів» приймає до публікації лише оригінальні наукові статті, які не були опубліковані раніше, а також не подавалися для публікації в інший журнал.

Для виявлення текстових запозичень у поданих статтях редакційна колегія журналу користується можливостями: Advego, Unicheck та інших. Рукописи, в яких виявили плагіат чи текстові запозичення без відповідних посилань на першоджерело, відхиляються редакційною колегією до опублікування статті у журналі.


Перевірка на плагіат перед публікацією

Редакційна колегія журналу «Конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів» аналізує будь-який випадок плагіату за його суттю. Якщо плагіат чи текстові запозичення виявлено редакторами або рецензентами на будь-якому етапі до публікації рукопису, автора або авторів попереджують про необхідність зробити посилання на першоджерело. Якщо ставнолено, що плагіат складає понад 25% обсягу наданого рукопису, стаття може бути відхилена, а установа / працедавець автора проінформовані про цей факт. Рукописи, в яких виявлено плагіат, обробляються з огляду на обсяг плагіату, виявленого в рукопису: якщо менше 25% плагіату, рукопис відправляється авторам для перегляду змісту, а якщо більше 25% плагіату, рукопис відхиляється без редакційного рецензування.

Авторам рекомендується переглянути текстові запозичення і плагіат рукопису та повторно подати новий рукопис. Частка плагіату розраховується програмним забезпеченням, а також окремо оцінюється редакційною колегією.


Рекомендації щодо уникнення плагіату

• Використання лапок для слів, що взяті дослівно з джерела;
• Не змінювана частина цитати в контексті речення;
• Використовування окремих знаків для цитати в цитаті;
• Використовування трьох крапок (пробіл і три крапки) для частини опущеної цитати:
• Використовування дужок для доданих власних слів;
• Обмеження у використанні прямих цитат тощо

Автори несуть відповідальність за отримання дозволу на авторське право для відтворення ілюстрацій, таблиць, малюнків, взятих у інших авторів та/або джерел. Дозвіл повинен бути розміщений внизу під кожним елементом.


Автоплагіат

Використання автором в статті власних матеріалів, які вже були опубліковані раніше.
Кожен рукопис захищено авторським правом після його публікації і автор передає видавцю виключні права на його друкування та використання. Оскільки автор більше не володіє правами на розділи, які було вже опубліковано, не варто їх повторно публікувати, видаючи, таким чином, за нові. Автор не може копіювати раніше опублікований власний матеріал для нового рукопису без дозволу власника авторських прав. Винятком може бути цитування (що не є порушення академічної етики) коротких фраз автора з власної роботи із зазначенням відповідних посилань на джерело.

banner_blazon